دانلود word مکان يابي محوطه هاي گردشگري طبيعي بر اساس اصول معماري منظر (کاربرد ترکيبي گروه مباحثه متمرکز FGD و فرآيند تحليل سلسله مراتبي AHP)

لینک دانلود

 دانلود word مکان يابي محوطه هاي گردشگري طبيعي بر اساس اصول معماري منظر (کاربرد ترکيبي گروه مباحثه متمرکز FGD و فرآيند تحليل سلسله مراتبي AHP) دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word مکان يابي محوطه هاي گردشگري طبيعي بر اساس اصول معماري منظر (کاربرد ترکيبي گروه مباحثه متمرکز FGD و فرآيند تحليل سلسله مراتبي AHP)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word مکان يابي محوطه هاي گردشگري طبيعي بر اساس اصول معماري منظر (کاربرد ترکيبي گروه مباحثه متمرکز FGD و فرآيند تحليل سلسله مراتبي AHP)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word مکان يابي محوطه هاي گردشگري طبيعي بر اساس اصول معماري منظر (کاربرد ترکيبي گروه مباحثه متمرکز FGD و فرآيند تحليل سلسله مراتبي AHP) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مديريت شهري

تعداد صفحات :21

طبیعت گردی گونه ای گردشگری در طبیعت است که کمترین تاثیر را بر محیط زیست و منابع طبیعی وارد می کند و در حفظ و ادامه بقای گونه ها و زیستگاه های طبیعی سهیم است. طبیعت گردی از سال 1990 به عنوان واسطه ای برای توسعه پایدار، توسط سازمان های غیر دولتی، کارشناسان توسعه و مراکز دانشگاهی مطرح شد و مورد مطالعه قرار گرفت. در کشور ما نیز در سال های اخیر به این مساله توجه ویژه ای شده است، مسوولین، نهادهای مختلف و در راس آنها سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در مناطق مختلف و در مقیاس های گوناگون اقدام به برنامه ریزی و احداث اینگونه سایت های گردشگری کرده اند. با وجود همه این تلاش ها، گاه انتخاب این سایت ها دچار چالش است و نیاز به یک انتخاب هوشمندانه و مسوولانه که نظرات متخصصین، مسوولان و مردم را جلب کند احساس می شود. حال سوال اینجاست که چه معیارهای برای مکان یابی سایت های دارای پتانسیل گردشگری طبیعی می توان در نظر گرفت؟ چگونه می توان اهمیت این معیارها را با توجه به گزینه های موجود در انتخاب نهایی وارد کرد؟ در این مقاله با تشکیل گروه بحث و ترکیب آن با فرآیند تحلیل سلسله مراتبی، روندی برای مکان یابی اصولی و صحیح این سایت ها پیشنهاد می شود. روش تحقیق، شیوه مورد پژوهی با استفاده از راهکارهای ترکیبی، و روش جمع آوری اطلاعات با استفاده از بازدید میدانی و کتابخانه ای بوده است. ابزار تحقیق مورد استفاده AHP است که با توجه به گستردگی محاسبات جهت فرم دهی به فرآیند، از نرم افزار مت لب استفاده شده است.
كلید واژه: مکان یابی، گردشگری طبیعی، روش تحلیل سلسله مراتبی، معیار، گروه بحث

توضیحات بیشتر