دانلود word مقايسه زادآوري در حفره هاي طبيعي و حفرهاي حاصل از عمليات تک گزيني (مطالعه موردي: طرح جنگلداري جمند)

لینک دانلود

 دانلود word مقايسه زادآوري در حفره هاي طبيعي و حفرهاي حاصل از عمليات تک گزيني (مطالعه موردي: طرح جنگلداري جمند) دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word مقايسه زادآوري در حفره هاي طبيعي و حفرهاي حاصل از عمليات تک گزيني (مطالعه موردي: طرح جنگلداري جمند)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word مقايسه زادآوري در حفره هاي طبيعي و حفرهاي حاصل از عمليات تک گزيني (مطالعه موردي: طرح جنگلداري جمند)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word مقايسه زادآوري در حفره هاي طبيعي و حفرهاي حاصل از عمليات تک گزيني (مطالعه موردي: طرح جنگلداري جمند) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : اكوسيستم هاي طبيعي ايران

تعداد صفحات :13

به منظور بررسی و مقایسه تنوع (کیفیت و نوع گونه و تعداد) زادآوری گونه های درختی در حفره های طبیعی و حفره های حاصل از عملیات تک گزینی در حوزه جمند در حفره های زادآوری سه طبقه 1 - 2 آری و 4 - 5 اری و 4 - 5> اری در مجموع تعداد 60 حفره در دو پارسل های شاهد (18) و مدیریت شده (20) بطور تصادفی انتخاب شد. بمنظور آماربرداری در هر حفره در طول قطر بزرگ یک نوار به عرض یک متر مورد بررسی قرار گرفت، به نحوی که در این نوار به صورت یک در میان در میکروپلات های یک مترمربعی برداشت انجام گرفت و نهال های کوتاه تر از ارتفاع 1.30 متر مورد بررسی قرار گرفت. نتایج نشان می دهد که تفاوتی بین حفره ها در پارسل شاهد و مدیریت شده از نظر استقرار، فراوانی، تنوع پوشش نهال ها وجود ندارد. با افزایش سطح حفره و باز شدن تاج پوشش و رسیدن نور بیشتر از تعداد و درصد نهالهای راش کاسته و به تعداد نهال های افرا افزوده می شود ولی در سایر گونه ها تفاوت معنی داری مشاهده نمی شود. با افزایش سطح حفره گونه های علفی از نظر تعداد در هر گونه افزایش پیدا می کنند، ولی تفاوت چندانی از نظر درصد گونه در کل گونه ها و یا از نظر ورود گونه جدید دیده نمی شود به جز سرخس که هم از نظر تعداد و هم از نظر درصد آمیختگی افزایش می یابد. همچنین تفاوت معناداری در زادآوری راش بین حفره های طبیعی موجود در پارسل شاهد و حفره های حاصل از عملیات تک گزینی در پارسل مدیریت شده دیده نمی شود.
كلید واژه: حفره زادآوری، پوشش، پارسل شاهد، پارسل مدیریت شده، حوزه جمند، میکروپلات

توضیحات بیشتر