دانلود word ارزيابي و بررسي وضعيت استقرار مديريت دانش در سازمان ها (بررسي معاونت فناوري اطلاعات و ارتباطات نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران)

لینک دانلود

 دانلود word ارزيابي و بررسي وضعيت استقرار مديريت دانش در سازمان ها (بررسي معاونت فناوري اطلاعات و ارتباطات نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران) دارای 38 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word ارزيابي و بررسي وضعيت استقرار مديريت دانش در سازمان ها (بررسي معاونت فناوري اطلاعات و ارتباطات نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word ارزيابي و بررسي وضعيت استقرار مديريت دانش در سازمان ها (بررسي معاونت فناوري اطلاعات و ارتباطات نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word ارزيابي و بررسي وضعيت استقرار مديريت دانش در سازمان ها (بررسي معاونت فناوري اطلاعات و ارتباطات نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : توسعه انساني پليس

تعداد صفحات :38

در بسیاری از سازمان ها و موسسات، یکی از معضلات اساسی نداشتن اطلاعات کافی از میزان دانایی و دانش افراد موجود است. مدیریت موثر دانش، با تمرکز بر راه حل هایی که کل سیستم را در بر می گیرد، از مهم ترین ابزارها برای حل این مشکل است. اندیشمندان و موسسات گوناگون درباره مدیریت دانش تاکنون بیش از 26 الگو عرضه کرده اند؛ از میان تمامی این الگوها، الگوی نوناکاتاکوچی برای بررسی وضعیت مدیریت دانش معاونت فناوری و اطلاعات و ارتباطات نیروی انتظامی انتخاب شده است. نتایج حاصل از تحلیل داده ها در این پژوهش نشان می دهد که امتیاز معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات نیروی انتظامی در مدیریت دانش 2.75 است؛ یعنی وضعیت کلی به لحاظ دانش محور بودن و بهره گیری از سرمایه های دانشی ضعیف است و معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات نیروی انتظامی به طور زیربنایی احتیاج به اجرای پروژه ها و زیرساخت های دانشی دارد. همچنین باید با فرهنگ سازی ذهنیت مدیران و کارکنان معاونت را بیش از پیش متوجه اهمیت سرمایه های دانشی سازمان نمود.
كلید واژه: مدیریت دانش، اشتراک دانش، نوناکاتاکوچی، فناوری اطلاعات و ارتباطات نیروی انتظامی

توضیحات بیشتر