دانلود word طراحي الگوي تصميم گيري برون سپاري فعاليت هاي بخش نگهداري و تعميرات (نمونه پژوهي يک سازمان دولتي)

لینک دانلود

 دانلود word طراحي الگوي تصميم گيري برون سپاري فعاليت هاي بخش نگهداري و تعميرات (نمونه پژوهي يک سازمان دولتي) دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word طراحي الگوي تصميم گيري برون سپاري فعاليت هاي بخش نگهداري و تعميرات (نمونه پژوهي يک سازمان دولتي)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word طراحي الگوي تصميم گيري برون سپاري فعاليت هاي بخش نگهداري و تعميرات (نمونه پژوهي يک سازمان دولتي)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word طراحي الگوي تصميم گيري برون سپاري فعاليت هاي بخش نگهداري و تعميرات (نمونه پژوهي يک سازمان دولتي) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : توسعه انساني پليس

تعداد صفحات :24

در خلال فرایند برون سپاری، چندین الگوی تصمیم گیری گوناگون لازم است؛ چنانکه، پس از بررسی مزایا و معایب برون سپاری و انتخاب فعالیت های با امکان برون سپاری در اولین الگو، برای تصمیم نهایی درباره برون سپاری هر یک از فعالیت های نامزد برون سپاری، نیاز به الگوی دیگری است. در این مقاله مجموعه فعالیت های نگهداری و تعمیرات تاسیساتی که یکی از بزرگ ترین سازمان های دولتی نیاز دارد، بعنوان یک مجموعه فعالیت قابل برون سپاری شناسایی شده و، برای تصمیم دقیق تر و تعیین نوع راهبرد برون سپاری، یک الگوی تصمیم گیری ارائه شده است. در این مسیر ابتدا مهم ترین عوامل موثر بر تصمیم، از طریق مرور ادبیات موضوع و مصاحبه با خبرگان، تعیین شده و الگوی نهایی بر اساس فرایند تحلیل سلسله مراتبی توسعه داده شده است. طبق نتایج اجرای این الگو در سازمان مزبور، برون سپاری به سازمان های زیرمجموعه در رتبه نخست و گزینه های برون سپاری به بخش خصوصی و برون سپاری نکردن در اولویت های بعدی قرار دارند. همچنین، با توجه به ساختار و خروجی های الگو، با توسعه چنین الگویی درباره سایر فعالیت های داخل مجموعه، سازمان می تواند، علاوه بر تعیین اولویت برون سپاری بخش های گوناگون خود، اولویت راهبردهای برون سپاری هر یک از مجموعه فعالیت های خاص را مشخص کند.
كلید واژه: راهبرد برون سپاری، عوامل تصمیم گیری، تحلیل سلسله مراتبی

توضیحات بیشتر