دانلود word پيش يابي ارتفاع موج شاخص در خليج فارس با استفاده از شبکه هاي عصبي مصنوعي و مقايسه آن با درخت هاي تصميم رگرسيوني (يادداشت فني)

لینک دانلود

دانلود word پيش يابي ارتفاع موج شاخص در خليج فارس با استفاده از شبکه هاي عصبي مصنوعي و مقايسه آن با درخت هاي تصميم رگرسيوني (يادداشت فني) دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word پيش يابي ارتفاع موج شاخص در خليج فارس با استفاده از شبکه هاي عصبي مصنوعي و مقايسه آن با درخت هاي تصميم رگرسيوني (يادداشت فني) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word پيش يابي ارتفاع موج شاخص در خليج فارس با استفاده از شبکه هاي عصبي مصنوعي و مقايسه آن با درخت هاي تصميم رگرسيوني (يادداشت فني)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word پيش يابي ارتفاع موج شاخص در خليج فارس با استفاده از شبکه هاي عصبي مصنوعي و مقايسه آن با درخت هاي تصميم رگرسيوني (يادداشت فني) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مهندسي دريا

تعداد صفحات :9

پیش بینی مشخصات امواج در مهندسی سواحل و دریا از اهمیت بسیاری برخوردار است. در این تحقیق، پیش یابی ارتفاع موج شاخص در خلیج فارس با استفاده از شبکه های عصبی مورد بررسی قرار گرفته است. به این منظور از اطلاعات ساعتی ثبت شده باد و موج بویه در منطقه عسلویه به مدت یک سال استفاده شده است. پارامتر سرعت باد در زمان ثبت ارتفاع موج و سرعت باد در ساعات قبلی به ورودی های شبکه عصبی افزوده شد و خروجی آن ارتفاع موج در فواصل زمانی 1، 3، 6، 12 و 24 ساعت آینده مورد بررسی قرار گرفته است. نتایج نشان می دهد که روش شبکه های عصبی در پیش یابی ارتفاع موج از دقت بالایی برخوردار است و افزودن سرعت باد به عنوان ورودی های شبکه می تواند دقت پیش یابی ارتفاع موج را افزایش دهد. همچنین پیش یابی ارتفاع موج در فواصل زمانی نزدیک (1، 3 و 6 ساعت آینده) با دقت بالاتری انجام می شود. روش شبکه های عصبی با روش درخت های تصمیم رگرسیونی مقایسه شده است و نتایج آن حاکی از نزدیک بودن دقت پیش یابی ارتفاع موج در دو روش می باشد.
كلید واژه: پیش یابی، موج، شبکه های عصبی مصنوعی، درخت های تصمیم رگرسیونی، خلیج فارس، عسلویه

توضیحات بیشتر