دانلود word مقايسه الگوريتم بهينه سازي بازپخت (SA)، مدل آبدهي و سياست بهره برداري استاندارد در بهره برداري از مخزن (مطالعه موردي: سد مخزني درودزن)

لینک دانلود

 دانلود word مقايسه الگوريتم بهينه سازي بازپخت (SA)، مدل آبدهي و سياست بهره برداري استاندارد در بهره برداري از مخزن (مطالعه موردي: سد مخزني درودزن) دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word مقايسه الگوريتم بهينه سازي بازپخت (SA)، مدل آبدهي و سياست بهره برداري استاندارد در بهره برداري از مخزن (مطالعه موردي: سد مخزني درودزن)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word مقايسه الگوريتم بهينه سازي بازپخت (SA)، مدل آبدهي و سياست بهره برداري استاندارد در بهره برداري از مخزن (مطالعه موردي: سد مخزني درودزن)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word مقايسه الگوريتم بهينه سازي بازپخت (SA)، مدل آبدهي و سياست بهره برداري استاندارد در بهره برداري از مخزن (مطالعه موردي: سد مخزني درودزن) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مجله پژوهش آب ايران

تعداد صفحات :13

یکی از موضوعات مهم در مدیریت منابع آب، بهینه سازی بهره برداری از مخازن است. در این پژوهش بهره برداری از مخزن سد درودزن با روش بهینه سازی SA، مدل آبدهی و سیاست بهره برداری استاندارد (SOP) اجرا شد. برای هر یک از این روش ها مدل کامپیوتری با استفاده از زبان فرترن تهیه شد. متغیرهای تصمیم در روش SA، میزان برداشت آب در ماه های مختلف است. تابع هدف، کمبود آب مورد نیاز است که در شکل کمینه سازی بررسی شد. مدل آبدهی به صورتی تعریف شد که علاوه بر تامین آب شرب و صنعت، مخزن قادر به تامین آب کشاورزی با قابلیت اعتماد حداقل 80 درصد باشد. نتایج نشان داد هر سه روش نیازهای شرب و صنعت را به صورت کامل تامین می کنند. کارایی روش SA و مدل آبدهی در بخش تامین نیاز کشاورزی نسبت به سیاست بهره برداری استاندارد بهتر است. همچنین مدل آبدهی نسبت به روش SA و سیاست بهره برداری استاندارد مقدار آب بیشتری را برای مصارف کشاورزی در اختیار مصرف کننده ها قرار می دهد. روش SA و مدل آبدهی کمبود آب را به ترتیب به مقدار 33.74 و 83.86 درصد کاهش می دهند. بنابراین در این روش ها مدل آبدهی بهترین کارایی را دارد و روش بهینه سازی SA و سیاست بهره برداری استاندارد به ترتیب در جایگاه های بعدی هستند.
كلید واژه: الگوریتم بهینه سازی SA، بهره برداری از مخزن، سد درودزن و مدل آبدهی

توضیحات بیشتر