دانلود word ويژگي هاي بافتي و شيمي كاني در مجموعه پلوتونيك قروه (کردستان): شواهدي بر پديده آميختگي/ اختلاط ماگمائي

لینک دانلود

 دانلود word ويژگي هاي بافتي و شيمي كاني در مجموعه پلوتونيك قروه (کردستان): شواهدي بر پديده آميختگي/ اختلاط ماگمائي دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word ويژگي هاي بافتي و شيمي كاني در مجموعه پلوتونيك قروه (کردستان): شواهدي بر پديده آميختگي/ اختلاط ماگمائي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word ويژگي هاي بافتي و شيمي كاني در مجموعه پلوتونيك قروه (کردستان): شواهدي بر پديده آميختگي/ اختلاط ماگمائي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word ويژگي هاي بافتي و شيمي كاني در مجموعه پلوتونيك قروه (کردستان): شواهدي بر پديده آميختگي/ اختلاط ماگمائي :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : بلورشناسي و كاني شناسي ايران

تعداد صفحات :16

منطقه مورد بررسی در بخش جنوبی مجموعه پلوتونیك قروه قرار دارد. بررسی شواهد بافتی و شیمی كانی ها در سنگ گرانیتوئیدی میزبان با ترکیب گرانودیوریت، گرانیت، مونزونیت كوارتزدار و برونبوم های ریزدانه مافیک (MME) درون آن، با ترکیب كوارتزدیوریت تا ملادیوریت مورد توجه این مقاله است. بررسی های دقیق میکروسکوپی و داده های تجزیه ریزپردازش الکترونی بر ناتعادلی های بافتی و تركیبی (حضور پلاژیوكلازهای سلولی شکل پر از ادخال، ناحیه بندی و انحلال بلوری، آپاتیت سوزنی، فلدسپارهایی با رورشدی و آمفیبول های زونی) در سنگ میزبان و برونبوم ها دلالت دارد. به سبب همخوانی شواهد بافتی و کانی شناسی، نظریه البرگ را در این خصوص می پذیریم که گلبول هایی از ماگمای مافیک و سنگ میزبان گرانیتوئیدی با یکدیگر آمیخته شده و فرایند موثر در تشكیل برونبوم ها حداقل یك اختلاط ساده مكانیكی (آمیختگی)، حاصل از ضربان های ماگمای مافیك در یک مخزن ماگمایی فلسیک، بوده است. این واقعیت با شرایط ژئوشیمیایی و محیط زمین ساختی استقرار این مجموعه در پهنه سنندج- سیرجان به عنوان یک زون بجامانده از یک رژیم فرورانش همخوانی دارد.
كلید واژه: گرانیتوئید، برونبوم، آمیختگی، اختلاط ماگمایی، قروه، کردستان

توضیحات بیشتر