دانلود word اولويت بندي برنامه هاي وزارت نيرو در راستاي ارتقاي بهره وري در صنعت برق با رويکرد تئوري مطلوبيت چند شاخصه (MAUT)

لینک دانلود

 دانلود word اولويت بندي برنامه هاي وزارت نيرو در راستاي ارتقاي بهره وري در صنعت برق با رويکرد تئوري مطلوبيت چند شاخصه (MAUT) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word اولويت بندي برنامه هاي وزارت نيرو در راستاي ارتقاي بهره وري در صنعت برق با رويکرد تئوري مطلوبيت چند شاخصه (MAUT)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word اولويت بندي برنامه هاي وزارت نيرو در راستاي ارتقاي بهره وري در صنعت برق با رويکرد تئوري مطلوبيت چند شاخصه (MAUT)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word اولويت بندي برنامه هاي وزارت نيرو در راستاي ارتقاي بهره وري در صنعت برق با رويکرد تئوري مطلوبيت چند شاخصه (MAUT) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : كيفيت و بهره وري در صنعت برق ايران

تعداد صفحات :12

رشد بی رویه صنعتی شدن جوامع از یک طرف و نیاز روزافزون آنها به انرژی از سوی دیگر، کشورها را بر آن داشته است که برای جلوگیری از مصرف بی رویه انرژی و بالا بردن بهره وری بویژه در صنعت برق سیاست ها و برنامه هایی را تهیه و تنظیم نمایند. وزارت نیرو نیز در این راستا برنامه هایی را در سال 1389 در مستندی تحت عنوان "کتاب اول" تهیه و تنظیم نموده است. اما بسیار واضح است که این برنامه ها دارای اولویت اجرایی یکسان و اثرگذاری مشابه بر ارتقای بهره وری در صنعت برق نیستند. لذا در این تحقیق تلاش شده است تا با استفاده از تئوری مطلوبیت چند شاخصه (MAUT) این برنامه ها در راستای ارتقای بهره وری در صنعت برق، ارزیابی و اولویت بندی شوند. روش جمع آوری داده در این تحقیق طراحی و توزیع پرسشنامه بوده است و گروه خبرگان این تحقیق را 12 نفر از خبرگان دانشگاه و صنعت در زمینه بهره وری و صنعت برق تشکیل می دهند. اولویت بندی برنامه ها می تواند مدیران و سیاست گذاران را یاری نماید تا با تخصیص منابع محدود و کلیدی به برنامه های دارای اولویت بالا به بهره وری مطلوب در صنعت برق دست یابند.
كلید واژه: بهره وری، صنعت برق، وزارت نیرو، تئوری مطلوبیت چند شاخصه

توضیحات بیشتر