دانلود word ارائه يک استراتژي نوين کنترلي براي جبرانساز DVR جهت بهره وري بيشتر از آن در کيفيت توان مصرف کننده

لینک دانلود

 دانلود word ارائه يک استراتژي نوين کنترلي براي جبرانساز DVR جهت بهره وري بيشتر از آن در کيفيت توان مصرف کننده دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word ارائه يک استراتژي نوين کنترلي براي جبرانساز DVR جهت بهره وري بيشتر از آن در کيفيت توان مصرف کننده  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word ارائه يک استراتژي نوين کنترلي براي جبرانساز DVR جهت بهره وري بيشتر از آن در کيفيت توان مصرف کننده،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word ارائه يک استراتژي نوين کنترلي براي جبرانساز DVR جهت بهره وري بيشتر از آن در کيفيت توان مصرف کننده :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : كيفيت و بهره وري در صنعت برق ايران

تعداد صفحات :12

دسترسی به برق با کیفیت بالا یکی از اهداف شبکه های الکتریکی است. هر گونه اغتشاش در سیستم های توزیع، باعث ایجاد اختلالاتی در ولتاژ می شود. به منظور جبران این اختلالات بر روی مصرف کنندگان حساس، از ادوات مختلفی استفاده می شود. در این تحقیق از DVR استفاده شده که توانایی مقابله در برابر اثرات تغییرات ولتاژ را برای بار حساس دارد. بدلیل داشتن رفتار دینامیکی بعضا پیچیده در شبکه های قدرت بخصوص در هنگام خطا از کنترل کننده خود تنظیم عاطفی که خود کنترلر تطبیقی قدرتمندی است، استفاده شده است. جهت بهبود عملکرد این کنترلر در راستای شاخصهای کیفیت توان از قبیل فلش و THD ولتاژ بار حساس، ساختار جدیدی برای این کنترلر پیشنهاد شده است، تا بتوان بهره وری بیشتری از عملکرد آن در شرایط خطا گرفت. با توجه به شبیه سازی، نتایج بهتری نسبت به کنترلر PI کلاسیک و همچنین کنترلر عاطفی مرسوم حاصل گردیده است.
كلید واژه: کیفیت توان، DVR، بار حساس، کنترلر تطبیقی، کنترلر خود تنظیم عاطفی دو هدفه

توضیحات بیشتر