دانلود word افزايش بهره وري و قابليت اطمينان شبکه هاي توزيع به کمک بهينه سازي چندمنظوره سيستم حفاظتي و کليدزني

لینک دانلود

 دانلود word افزايش بهره وري و قابليت اطمينان شبکه هاي توزيع به کمک بهينه سازي چندمنظوره سيستم حفاظتي و کليدزني دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word افزايش بهره وري و قابليت اطمينان شبکه هاي توزيع به کمک بهينه سازي چندمنظوره سيستم حفاظتي و کليدزني  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word افزايش بهره وري و قابليت اطمينان شبکه هاي توزيع به کمک بهينه سازي چندمنظوره سيستم حفاظتي و کليدزني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word افزايش بهره وري و قابليت اطمينان شبکه هاي توزيع به کمک بهينه سازي چندمنظوره سيستم حفاظتي و کليدزني :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : كيفيت و بهره وري در صنعت برق ايران

تعداد صفحات :13

در سال های اخیر با توجه به افزایش اهمیت بهره وری در سیستم تامین انرژی، شرایط رقابتی در بازار برق و تامین انرژی مطمئن و با کیفیت مطلوب به مشترکین، قابلیت اطمینان سیستم های توزیع مورد توجه بیشتر قرار گرفته است. یکی از مهتمرین پارامترهای موثر بر قابلیت اطمینان سیستم های توزیع تجهیزات حفاظتی و کلیدزنی می باشند. در روش های موجود برای بهینه سازی سیستم حفاظتی و کلیدزنی از توابع هدف تک منظوره استفاده شده است. از آنجایی که با درنظرگیری توابع هدف تک منظوره تنها یک پارامتر بدون درنظرگیری سایر معیارها بهینه می گردد، در این مقاله تابع هدفی ترکیبی برای بهینه سازی سیستم حفاظتی و کلیدزنی ارائه گردیده است. تابع هدف معرفی شده در این مقاله دربرگیرنده شاخص فرکانس متوسط قطع سیستم و هزینه کل سیستم می باشد. از مزایای روش ارائه شده در این مقاله امکان دسترسی به تمام مزایای استفاده از توابع تک منظوره مانند شاخص فرکانس متوسط قطع سیستم و تابع هزینه کل می باشد. طرح بدست آمده از روش تابع هدف ترکیبی مصالحه ای میان چند معیار انجام داده و به صورت همزمان هر دو را ارضا می کند. نتایج بدست آمده از اعمال روش پیشنهادی به یک شبکه نمونه در مقایسه با شرایط نتایج توابع هدف تک منظوره و وضعیت موجود سیستم، دلالت بر کارآیی بیشتر روش پیشنهادی دارد.
كلید واژه: تابع هدف چند منظوره، شبکه های توزیع، تجهیزات حفاظتی و کلیدزنی، الگوریتم ژنتیک

توضیحات بیشتر