دانلود word تبيين رويکردهاي غالب روش شناختي پژوهش فلسفه تعليم و تربيت در ايران و توصيف روش شناختي رساله هاي دکتري

لینک دانلود

 دانلود word تبيين رويکردهاي غالب روش شناختي پژوهش فلسفه تعليم و تربيت در ايران و توصيف روش شناختي رساله هاي دکتري دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word تبيين رويکردهاي غالب روش شناختي پژوهش فلسفه تعليم و تربيت در ايران و توصيف روش شناختي رساله هاي دکتري  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word تبيين رويکردهاي غالب روش شناختي پژوهش فلسفه تعليم و تربيت در ايران و توصيف روش شناختي رساله هاي دکتري،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word تبيين رويکردهاي غالب روش شناختي پژوهش فلسفه تعليم و تربيت در ايران و توصيف روش شناختي رساله هاي دکتري :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پژوهش نامه مباني تعليم و تربيت (مطالعات تربيتي و روان شناسي مشهد)

تعداد صفحات :18

هدف اصلی این مقاله، تبیین رویکردهای غالب روش شناختی پژوهش فلسفه تعلیم و تربیت با تاکید بر رویکرد استنتاجی و رویکرد تحلیلی است. رساله های انجام شده در حوزه فلسفه تعلیم و تربیت در ایران طی سال های 85- 75 جامعه آماری مورد مطالعه این پژوهش را تشکیل دادند. ابعاد مورد مطالعه در این مقاله عبارتند از تعریف فلسفه تعلیم و تربیت، اهداف و وظایف آن از منظر هر رویکرد؛ مراحل دستیابی به دانش؛ ارائه مشخصه های این رویکردها و چگونگی مراحل مختلف تحقیق با توجه به رویکردهای مورد اشاره از منظر روش شناختی. بنابر نتایج حاصل از این پژوهش رویکرد تحلیلی و رویکرد استنتاجی، رویکردهای رایج و غالب روش شناختی پژوهش در رساله های فلسفه تعلیم و تربیت انجام شده در ایران به شمار می آیند.
كلید واژه: فلسفه تعلیم و تربیت، روش شناسی، رویکرد استنتاجی، رویکرد تحلیلی

توضیحات بیشتر