دانلود word بررسي آناليز عددي جا به جايي مغشوش آب و گل حفاري درون محفظه مربعي با استفاده از روش هاي مختلف اغتشاش

لینک دانلود

 دانلود word بررسي آناليز عددي جا به جايي مغشوش آب و گل حفاري درون محفظه مربعي با استفاده از روش هاي مختلف اغتشاش دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word بررسي آناليز عددي جا به جايي مغشوش آب و گل حفاري درون محفظه مربعي با استفاده از روش هاي مختلف اغتشاش  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word بررسي آناليز عددي جا به جايي مغشوش آب و گل حفاري درون محفظه مربعي با استفاده از روش هاي مختلف اغتشاش،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word بررسي آناليز عددي جا به جايي مغشوش آب و گل حفاري درون محفظه مربعي با استفاده از روش هاي مختلف اغتشاش :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پژوهش نفت

تعداد صفحات :21

در پژوهش حاضر، پس از صحه گذاری روند حل، انتقالحرارت جا به جایی توام درهم گل حفاری (به عنوان سیال غیر نیوتنی) و آب (به عنوان سیال نیوتنی) درون محفظه ای مربعی به صورت عددی و با استفاده از روش حجم محدود بررسی شده است. مدل های اغتشاش به کار رفته در اینپژوهش، مدل های معتبری چون RNG k-e Standard k-e و RSM بوده است. از نتایج این پژوهش مشخص گردید که درحالت حاکمیت جا به جایی طبیعی، لایه مرزی سرعتی روی دیواره سرد تا حدودی نامتقارن بوده و سیال موجود در مرکز محفظه، لایه لایه و ساکن باقی می ماند. از نمودارهای موجود نیز مشخص شد شدت درهمی برای حالت حاکمیت جا به جایی اجباری بیشتر از حالت حاکمیت جا به جایی طبیعی است. همچنین بیشینه شدت اغتشاش برای گل حفاری بیشتر از آب است. به عنوان یکی از اصلی ترین نتایج این مطالعه، می توان گفت که در شرایط مشابه، عدد ناسلت برای سیال آب بسیار بیشتر از عدد ناسلت برای گل حفاری است که این خود نشان دهنده بیشتر بودن انتقال حرارت جابه جایی برای سیال آب در مقایسه با گل حفاری است.
كلید واژه: سیال غیر نیوتنی، انتقال حرارت جا به جایی توام، جریان مغشوش، محفظه مربعی، روش حجم محدود

توضیحات بیشتر