دانلود word استفاده از نانوذرات مغناطيسي عامل دار شده با مايعات يوني جهت حذف ترکيبات گوگردي آروماتيک بنزين

لینک دانلود

 دانلود word استفاده از نانوذرات مغناطيسي عامل دار شده با مايعات يوني جهت حذف ترکيبات گوگردي آروماتيک بنزين دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word استفاده از نانوذرات مغناطيسي عامل دار شده با مايعات يوني جهت حذف ترکيبات گوگردي آروماتيک بنزين  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word استفاده از نانوذرات مغناطيسي عامل دار شده با مايعات يوني جهت حذف ترکيبات گوگردي آروماتيک بنزين،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word استفاده از نانوذرات مغناطيسي عامل دار شده با مايعات يوني جهت حذف ترکيبات گوگردي آروماتيک بنزين :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پژوهش نفت

تعداد صفحات :10

در سال های اخیر قوانین سخت گیرانه ای جهت کاهش میزان گوگرد در سوخت ها به تصویب رسیده است. فناوری استفاده از نانوذرات مغناطیسی اکسید آهن در حذف آلاینده ها حرکت جدیدی است که نسبت به روش های قبلی اقتصادی تر و کارآمدتر می باشد. در این تحقیق، نانوجاذب مغناطیسی جدیدی از طریق اصلاح سطح نانوذرات اکسید آهن توسط مایع یونی سنتز گردید و جهت حذف مغناطیسی ترکیبات گوگردی آروماتیک از بنزین مورد مطالعه و بررسی قرار گرفت. خصوصیات نانوجاذب توسط روش های پراش اشعه(XRD) X میکروسکوپ الکترونی عبوری (TEM) و طیف سنجی مادون قرمز تبدیل فوریه (FTIR) بررسی گردید. در ادامه، عوامل موثر بر فرآیند گوگردزدایی بهینه شد و تحت شرایط بهینه، مطالعات بر روی یک نفت الگو و یک نمونه واقعی انجام شد. نتایج نشان داد که مایع یونی تثبیت شده، قابلیت حذف ترکیبات گوگردی آروماتیک را دارا بوده و یک جاذب مناسب جهت گوگردزدایی عمیق محسوب می شود. نانوجاذب استفاده شده از طریق اعمال میدان مغناطیسی و شستشو با حلال تتراکلریدکربن قابلیت احیا شدن و استفاده مجدد را داراست.
كلید واژه: مایع یونی، مگنتایت، بنزین، گوگردزدایی

توضیحات بیشتر