دانلود word چالش هاي پيش روي فهرست نويسي تعاوني در محيط اينترنت «مطالعه موردي در کتابخانه هاي وابسته به سازمان تحقيقات، آموزش و ترويج كشاورزي»

لینک دانلود

 دانلود word چالش هاي پيش روي فهرست نويسي تعاوني در محيط اينترنت «مطالعه موردي در کتابخانه هاي وابسته به سازمان تحقيقات، آموزش و ترويج كشاورزي» دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word چالش هاي پيش روي فهرست نويسي تعاوني در محيط اينترنت «مطالعه موردي در کتابخانه هاي وابسته به سازمان تحقيقات، آموزش و ترويج كشاورزي»  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word چالش هاي پيش روي فهرست نويسي تعاوني در محيط اينترنت «مطالعه موردي در کتابخانه هاي وابسته به سازمان تحقيقات، آموزش و ترويج كشاورزي»،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word چالش هاي پيش روي فهرست نويسي تعاوني در محيط اينترنت «مطالعه موردي در کتابخانه هاي وابسته به سازمان تحقيقات، آموزش و ترويج كشاورزي» :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : دانش شناسي (علوم كتابداري و اطلاع رساني و فناوري اطلاعات)

تعداد صفحات :16

هدف: پژوهش حاضر با هدف بررسی سازماندهی تعاونی اطلاعات كشاورزی كتابخانه های مراكز و موسسات آموزشی تحت پوشش سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج كشاورزی در محیط اینترنت انجام پذیرفته است.روش شناسی: روش انجام پژوهش پیمایش توصیفی است. برای گردآوری و تجزیه و تحلیل داده ها از پرسشنامه استفاده شده است. نتایج با استفاده از روش های آمار توصیفی (فراوانی و درصد) در قالب جدول و نمودار ارائه شد. جامعه آماری پژوهش را تعداد 55 كتابخانه وابسته به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج كشاورزی كه به طور میانگین 4 سال از نرم افزار تحت وب سیمرغ استفاده می كنند تشكیل می دهد.یافته ها: نتایج حاصل نشان می دهد سازماندهی تعاونی اطلاعات كشاورزی طی دو مرحله فهرستنویسی و رده بندی (100 درصد) و نمایه سازی (21.6 درصد) انجام می شود. كتابخانه های مورد پژوهش با مشكلاتی از جمله نیروی انسانی با (رتبه 4.26)، امكانات مالی با (رتبه 4.54)، امکانات فنی با (رتبه 45.50) مواجه هستند. سازماندهی تعاونی اطلاعات منجر به صرفه جویی در وقت (43.2 درصد)، هزینه و سرعت به طور یکسان (54.1 درصد) و نیز یكپارچگی در بكارگیری نرم افزار كتابخانه های مورد مطالعه (100 درصد) شده است.
كلید واژه: فهرستنویسی تعاونی اطلاعات كشاورزی، چالش های سازماندهی تعاونی اطلاعات كشاورزی، فهرستگان پیوسته كشاورزی

توضیحات بیشتر