دانلود word تهيه نقشه زون ‏هاي دگرسان شده، واحدهاي زمين شناسي و خطواره ها به کمک تصاوير ASTER ماهواره TERRA (مطالعه موردي کانسار آهن اسپيد)

لینک دانلود

 دانلود word تهيه نقشه زون ‏هاي دگرسان شده، واحدهاي زمين شناسي و خطواره ها به کمک تصاوير ASTER ماهواره TERRA (مطالعه موردي کانسار آهن اسپيد) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word تهيه نقشه زون ‏هاي دگرسان شده، واحدهاي زمين شناسي و خطواره ها به کمک تصاوير ASTER ماهواره TERRA (مطالعه موردي کانسار آهن اسپيد)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word تهيه نقشه زون ‏هاي دگرسان شده، واحدهاي زمين شناسي و خطواره ها به کمک تصاوير ASTER ماهواره TERRA (مطالعه موردي کانسار آهن اسپيد)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word تهيه نقشه زون ‏هاي دگرسان شده، واحدهاي زمين شناسي و خطواره ها به کمک تصاوير ASTER ماهواره TERRA (مطالعه موردي کانسار آهن اسپيد) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : زمين و منابع

تعداد صفحات :8

محدوده اکتشافی کانسار آهن اسپید به وسعت 13.87 کیلومتر مربع در 60 کیلومتری غرب شهرستان قم و در جنوب روستای اسپید و در گستره نقشه های زمین شناسی در برگه زمین شناسی 1:100000 تفرش قرار دارد. منطقه مورد نظر در بخش مرکزی این برگه واقع شده که در کل شامل پهنه های ولکانیکی (عمدتا توده کوارتز آندزیتی - آندزیتی به همراه مواد پیروکلاستیک و خاکسترهای آتشفشانی، با رخنمون هایی به شکل دایک با جنس توف اسیدی) و سنگ های رسوبی مربوط به دوران سوم می باشد. کانی سازی در این محدوده در سطح توده کوارتز آندزیتی به صورت هماتیت و اسپیکولاریت و به شکل پراکنده تشکیل یافته است. در عملیات اکتشاف مقدماتی در این کانسار، در مناطق دگرسان و مرتبط با گسل ترانشه هایی حفر گردید که دو ترانشه در این کانسار به توده هماتیتی با عیار متوسط %65-75 برخورد نمود. جهت تهیه نقشه زمین شناسی با مقیاس 1:10000، در این محدوده داده ‌های تصاویر ماهواره ای TERRA برداشت شده توسط سنجنده ASTER - پس از انجام تصیحات و پیش پردازش های مربوط - مورد پردازش قرار گرفت و نقشه‌ های موضوعی مانند زون‌ های آلتراسیون مرتبط با کانسارهای آهن، واحدهای سنگی، خطواره ‌ها و الگوهای شکستگی استخراج گردید. سپس به وسیله پیمایش های صحرایی که در محدوده انجام شد، نقشه های مورد نظر کنترل گردید. داده های مربوطه تا میزان زیادی با نتایج حاصل از پیمایش های صحرایی تطابق داشتند. در نهایت نقشه زمین شناسی محدوده مورد نظر از تلفیق تمام داده های بدست آمده، تهیه گردید.
كلید واژه: کانسار آهن اسپید، تصاویر ماهواره ای TERRA، سنجنده ASTER، نقشه های موضوعی

توضیحات بیشتر