دانلود word مطالعه پراکندگي عناصر راديواکتيو با استفاده از داده ‏هاي راديومتري و ماهواره‏ اي در منطقه اهر (استان آذربايجان شرقي، ايران)

لینک دانلود

 دانلود word مطالعه پراکندگي عناصر راديواکتيو با استفاده از داده ‏هاي راديومتري و ماهواره‏ اي در منطقه اهر (استان آذربايجان شرقي، ايران) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word مطالعه پراکندگي عناصر راديواکتيو با استفاده از داده ‏هاي راديومتري و ماهواره‏ اي در منطقه اهر (استان آذربايجان شرقي، ايران)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word مطالعه پراکندگي عناصر راديواکتيو با استفاده از داده ‏هاي راديومتري و ماهواره‏ اي در منطقه اهر (استان آذربايجان شرقي، ايران)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word مطالعه پراکندگي عناصر راديواکتيو با استفاده از داده ‏هاي راديومتري و ماهواره‏ اي در منطقه اهر (استان آذربايجان شرقي، ايران) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : زمين و منابع

تعداد صفحات :10

عناصر پرتوزای موجود در طبیعت در پروسه فروپاشی خود به عناصر دیگر، پرتوهای آلفا، بتا و گاما تابش می‌ کنند که با توجه به قدرت نفوذ اشعه گاما، از اندازه ‌گیری های این اشعه برای اکتشاف رادیومتری عناصر رادیواکتیو بخصوص اورانیوم استفاده می‌ شود. با استفاده از داده ‌های برداشت شده هوایی رادیومتری، به راحتی می‌ توان یک منطقه وسیع را در مدت زمان بسیار کوتاه و با صرف هزینه اندک مورد بررسی قرار داد و در نهایت به مناطق امیدبخش عناصر پرتوزا دسترسی پیدا کرد. در این تحقیق ابتدا با استفاده از تصاویر ماهواره ای آلتراسیون ها شناسایی و رقومی شدند. در مرحله بعدی داده های زمین شناسی و تکتونیکی منطقه به همراه داده های رادیومتری وارد پایگاه تلفیق داده های مکانی شدند. پردازش و تلفیق لایه های اطلاعاتی بر مبنای تلفیق همپوشانی شاخص انجام شد. در نهایت مناطق مستعد کانی زایی اورانیوم برای ادامه کارهای اکتشافی مشخص شدند.
كلید واژه: داده های رادیومتری، آلتراسیون، عناصر پرتوزا

توضیحات بیشتر