دانلود word شناسايي محدوده هاي اميدبخش پلاياها و املاح تبخيري با کمک تکنيک ‏هاي سنجش از دور در استان سيستان و بلوچستان

لینک دانلود

 دانلود word شناسايي محدوده هاي اميدبخش پلاياها و املاح تبخيري با کمک تکنيک ‏هاي سنجش از دور در استان سيستان و بلوچستان دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word شناسايي محدوده هاي اميدبخش پلاياها و املاح تبخيري با کمک تکنيک ‏هاي سنجش از دور در استان سيستان و بلوچستان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word شناسايي محدوده هاي اميدبخش پلاياها و املاح تبخيري با کمک تکنيک ‏هاي سنجش از دور در استان سيستان و بلوچستان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word شناسايي محدوده هاي اميدبخش پلاياها و املاح تبخيري با کمک تکنيک ‏هاي سنجش از دور در استان سيستان و بلوچستان :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : زمين و منابع

تعداد صفحات :8

توسعه بخش معدن از اصلی ترین محورهای برنامه ریزی کشور بوده که هدف آن استفاده بهینه از منابع زمینی کشور، خودکفایی و اشتغال است. نظر به جایگاه پلایاها در گسترش معادن، اقدام به بررسی های دورسنجی اکتشافی با استفاده از الگوها و استانداردهای جهانی و با توجه به ویژگی ‏های کفه ‏های نمکی و شورابه ها در سطح استان سیستان و بلوچستان، گردید. بررسی‏ های اکتشافی پلایاها با بهره گیری از داده های مربوط به نقشه‏ های زمین شناسی موجود، تصاویر سنجنده‏ های ASTER و +ETM و تلفیق و تعبیر و تفسیر آنها انجام پذیرفت. شناسایی و جداسازی دریاچه ‏ها و باتلاق‏ های یک پلایا توسط تصاویر ماهواره ‏ای با توجه به خصوصیات بازتابشی عناصر تشکیل دهنده آن (آب، املاح و ناخالصی ‌های آن) و تکنیک ‏های سنجش از دور از قبیل نسبت باندی و ترکیب باندی منجر به شناسایی محدوده‏ های امیدبخش گردید.
كلید واژه: پلایا، سنجش از دور، سیستان و بلوچستان

توضیحات بیشتر