دانلود word بررسي موقعيت تکتونيکي و ارائه مدل احتمالي تکامل سيستم ماگمايي در کانسار مس درآلو (استان کرمان)

لینک دانلود

 دانلود word بررسي موقعيت تکتونيکي و ارائه مدل احتمالي تکامل سيستم ماگمايي در کانسار مس درآلو (استان کرمان) دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word بررسي موقعيت تکتونيکي و ارائه مدل احتمالي تکامل سيستم ماگمايي در کانسار مس درآلو (استان کرمان)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word بررسي موقعيت تکتونيکي و ارائه مدل احتمالي تکامل سيستم ماگمايي در کانسار مس درآلو (استان کرمان)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word بررسي موقعيت تکتونيکي و ارائه مدل احتمالي تکامل سيستم ماگمايي در کانسار مس درآلو (استان کرمان) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : زمين و منابع

تعداد صفحات :13

کانسار مس درآلو در استان کرمان و در کمربند آتشفشانی - نفوذی ارومیه دختر و زیر منطقه دهج - ساردوئیه قرار دارد. سنگ ‌های ولکانیکی محدوده از تشکیلات رازک و سنگ ‌های نفوذی آن با سن الیگوسن است. این سنگ ‌ها شدیدا مورد هجوم محلول ‌های گرمآبی و در نتیجه مورد کانه ‌زایی و دگرسانی قرار گرفته ‌اند. با بررسی ‌های صحرایی، آزمایشگاهی و کامپیوتری مشخص شد که سنگ‌ های نیمه ‌عمیق و نفوذی درآلو از نوع کالک ‌آلکالن از نوع آندین بوده و طی فوران ماگمای نوع I در زمان الیگومیوسن جایگزین شده‌ اند. این مجموعه در کمان های آتشفشانی حاشیه قاره‏ ای فعال قرار می ‌گیرد.
كلید واژه: سری ماگمایی، موقعیت تکتونیکی، مدل احتمالی، کانسار مس درآلو

توضیحات بیشتر