دانلود word بررسي شيوه هاي فرزندپروري و جو عاطفي خانواده کودکان مبتلا به اضطراب فراگير و کودکان فاقد اضطراب

لینک دانلود

 دانلود word بررسي شيوه هاي فرزندپروري و جو عاطفي خانواده کودکان مبتلا به اضطراب فراگير و کودکان فاقد اضطراب دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word بررسي شيوه هاي فرزندپروري و جو عاطفي خانواده کودکان مبتلا به اضطراب فراگير و کودکان فاقد اضطراب  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word بررسي شيوه هاي فرزندپروري و جو عاطفي خانواده کودکان مبتلا به اضطراب فراگير و کودکان فاقد اضطراب،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word بررسي شيوه هاي فرزندپروري و جو عاطفي خانواده کودکان مبتلا به اضطراب فراگير و کودکان فاقد اضطراب :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : آموزش و ارزشيابي (علوم تربيتي)

تعداد صفحات :14

هدف از پژوهش حاضر مقایسه شیوه های فرزندپروری و جو عاطفی خانواده کودکان مبتلا به اضطراب فراگیر و کودکان فاقد اضطراب در کودکان پیش دبستانی بود. در این راستا 200 کودک پایه پیش دبستانی که با روش نمونه گیری تصادفی چند مرحله ای انتخاب شدند، که از این بین 102 کودک دارای اضطراب فراگیر و 98 نفر باقیمانده فاقد اضطراب بودند. فرضیه های تحقیق به طور کلی عبارت از این بودندکه بین دو گروه از کودکان سالم و مضطرب از لحاظ سبک های فرزندپروری (مستبدانه، سهل گیر، مقتدرانه) والدینشان تفاوت وجود دارد. و همچنین بررسی تفاوت بین دو گروه از کودکان سالم و مضطرب از لحاظ جو عاطفی خانواده. برای سنجش فرضیه ها از سه مقیاس پرسشنامه علائم مرضی کودکان (CSI4)، پرسشنامه جو عاطفی و پرسشنامه فرزندپروری دیاناباوم استفاده گردید و یافته ها اکثر فرضیه های تحقیق و همچنین سوال تحقیق را تایید کردند و بر یافته های پژوهش های پیشین صحه گذاشتند.
كلید واژه: جو عاطفی خانواده، شیوه های فرزندپروری، اضطراب فراگیر، پیش دبستانی

توضیحات بیشتر