دانلود word دولوميتي شدن اپي ژنتيک، راهنماي اکتشافي کانسارهاي روي و سرب غيرسولفيدي با سنگ ميزبان کربناته، مطالعه موردي: کانسار روي و سرب چاه تلخ (سيرجان)

لینک دانلود

 دانلود word دولوميتي شدن اپي ژنتيک، راهنماي اکتشافي کانسارهاي روي و سرب غيرسولفيدي با سنگ ميزبان کربناته، مطالعه موردي: کانسار روي و سرب چاه تلخ (سيرجان) دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word دولوميتي شدن اپي ژنتيک، راهنماي اکتشافي کانسارهاي روي و سرب غيرسولفيدي با سنگ ميزبان کربناته، مطالعه موردي: کانسار روي و سرب چاه تلخ (سيرجان)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word دولوميتي شدن اپي ژنتيک، راهنماي اکتشافي کانسارهاي روي و سرب غيرسولفيدي با سنگ ميزبان کربناته، مطالعه موردي: کانسار روي و سرب چاه تلخ (سيرجان)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word دولوميتي شدن اپي ژنتيک، راهنماي اکتشافي کانسارهاي روي و سرب غيرسولفيدي با سنگ ميزبان کربناته، مطالعه موردي: کانسار روي و سرب چاه تلخ (سيرجان) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : زمين و منابع

تعداد صفحات :13

کانسارهای روی و سرب غیرسولفیدی به علت آلودگی زیست محیطی کمتر و کم بودن میزان انرژی لازم برای فرآوری نسبت به کانسارهای سولفیدی، امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. سنگ میزبان اکثر این کانسارها سنگ های کربناته می باشد. این کانسارها به روش های اکتشافی ژئوفیزیکی جواب نمی دهند ولی با روش های اکتشافی ژئوشیمیایی می توان آن ها را ردیابی کرد. اکثر کارشناسان اساس اکتشاف این کانسارها را تشخیص کانی های غیرسولفیدی روی در صحرا می دانند. جهت شناسایی خصوصیات زمین شناسی مشترک در این کانسارها به منظور کاهش وسعت مناطق دارای پتانسیل این تیپ کانسارها، به مقایسه تعدادی از مهمترین کانسارهای روی و سرب غیر سولفیدی ایران و جهان اقدام شد. نکته قابل توجه دولومیتی شدن سنگ میزبان در اکثر این کانسارها و دولومیتی بودن در تعداد معدودی از این کانسارها بود. کانسار چاه تلخ سیرجان نیز به عنوان نمونه مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد که کانی سازی روی و سرب غیر سولفیدی با دولومیتی شدن ارتباط مستقیم دارد. با بررسی واحدهای معادل سنگ میزبان کانسار چاه تلخ (آهک های کرتاسه پسین) در مناطق اطراف که فاقد کانی سازی بودند، آثار دولومیتی شدن در آن ها دیده نشد.
كلید واژه: روی و سرب غیر سولفیدی، چاه تلخ، دولومیتی شدن

توضیحات بیشتر