دانلود word ارايه مدلي رياضي به منظور انتخاب تامين کنندگان با استفاده از رويکرد تلفيقي تحليل پوششي داده ها و هزينه کل مالکيت (مورد مطالعه :زنجيره ارزش ساز در صنعت خودرو ايران)

لینک دانلود

 دانلود word ارايه مدلي رياضي به منظور انتخاب تامين کنندگان با استفاده از رويکرد تلفيقي تحليل پوششي داده ها و هزينه کل مالکيت (مورد مطالعه :زنجيره ارزش ساز در صنعت خودرو ايران) دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word ارايه مدلي رياضي به منظور انتخاب تامين کنندگان با استفاده از رويکرد تلفيقي تحليل پوششي داده ها و هزينه کل مالکيت (مورد مطالعه :زنجيره ارزش ساز در صنعت خودرو ايران)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word ارايه مدلي رياضي به منظور انتخاب تامين کنندگان با استفاده از رويکرد تلفيقي تحليل پوششي داده ها و هزينه کل مالکيت (مورد مطالعه :زنجيره ارزش ساز در صنعت خودرو ايران)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word ارايه مدلي رياضي به منظور انتخاب تامين کنندگان با استفاده از رويکرد تلفيقي تحليل پوششي داده ها و هزينه کل مالکيت (مورد مطالعه :زنجيره ارزش ساز در صنعت خودرو ايران) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : تحقيق در عمليات در كاربردهاي آن (رياضيات كاربردي)

تعداد صفحات :14

تامین کنندگان جزء حیاتی یک سازمان می باشند که می توانند اثرات زیادی بر عملکرد سازمان داشته باشند. به واسطه این اثرات گوناگون، بازنگری در روش های انتخاب تامین کنندگان امری ضروریست. رویکرد هزینه کل مالکیت یکی از روش های نوینی است که برای انتخاب و ارزیابی تامین کنندگان مورد استفاده قرار می گیرد. این رویکرد اطلاعات مورد نیازی را که در ارتباط با موضوع ارزیابی و انتخاب تامین کنندگان است فراهم می آورد. این پژوهش درصدد انتخاب و ارزیابی شركت های تامین کننده قطعات خودرو با استفاده از مفهوم هزینه کل مالکیت می باشد. در این پژوهش برای ارزیابی عملکرد تامین کنندگان از رویکرد تحلیل پوششی داده ها بر اساس معیار های چندگانه مفهوم هزینه کل مالکیت بهره گرفته شده است. اطلاعات مربوط به شركت های سازنده قطعات خودرو با رویکرد استراتژیکی که قادر به کاهش هزینه های کل مالکیت هر شرکت می باشد مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است. در واقع تکنیک تحلیل پوششی داده ها کاراترین تامین کننده ای را که دارای کمترین هزینه کل است معرفی نموده و راهکارهایی را جهت رسیدن سایر شركت های قطعه ساز به مرز کارایی ارایه میدهد.
كلید واژه: انتخاب تامین کننده، هزینه کل مالکیت، تحلیل پوششی دادها، مدیریت زنجیره تامین

توضیحات بیشتر