دانلود word محاسبه هزينه هاي مبادلاتي در صنعت بيمه و نقش بيمه الکترونيکي در کاهش اين هزينه ها (مورد مطالعه: رشته بيمه شخص ثالث يک شرکت بيمه)

لینک دانلود

دانلود word محاسبه هزينه هاي مبادلاتي در صنعت بيمه و نقش بيمه الکترونيکي در کاهش اين هزينه ها (مورد مطالعه: رشته بيمه شخص ثالث يک شرکت بيمه) دارای 30 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word محاسبه هزينه هاي مبادلاتي در صنعت بيمه و نقش بيمه الکترونيکي در کاهش اين هزينه ها (مورد مطالعه: رشته بيمه شخص ثالث يک شرکت بيمه) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word محاسبه هزينه هاي مبادلاتي در صنعت بيمه و نقش بيمه الکترونيکي در کاهش اين هزينه ها (مورد مطالعه: رشته بيمه شخص ثالث يک شرکت بيمه)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word محاسبه هزينه هاي مبادلاتي در صنعت بيمه و نقش بيمه الکترونيکي در کاهش اين هزينه ها (مورد مطالعه: رشته بيمه شخص ثالث يک شرکت بيمه) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پژوهشنامه بيمه (صنعت بيمه)

تعداد صفحات :30

مقاله حاضر به مطالعه و ارزیابی هزینه های مبادلاتی موجود در بیمه شخص ثالث می پردازد که در فرایند خرید و فروش بیمه نامه و پرداخت و دریافت خسارت میان بیمه گذاران و شرکت بیمه گر شکل می گیرد. در این مقاله، هزینه های مبادلاتی با توجه به ماهیت شرکت های بیمه و نوع خدمات ارائه شده توسط این شرکت ها به 4 قسمت تقسیم شده است که عبارت اند از: هرینه های اداری، پرسنلی، کارمزد پرداختی و هزینه استهلاک. پس از محاسبه هزینه های یاد شده به بررسی تاثیر به کارگیری بیمه الکترونیک در شرکت های بیمه در جهت کاهش هزینه ها و بهبود خدمات، پرداخته شده است. نتایج به دست آمده از این تحقیق نشان دهنده این موضوع است که هزینه های مبادله بیمه گذاران برابر 10.49% از کل هزینه خرید بیمه نامه آنهاست. از طرفی هزینه های مبادله شرکت بیمه گر 2.07% از کل هزینه های اداری، عملیاتی و ... شرکت را تشکیل می دهد. در نهایت نتایج محاسبات صورت گرفته نشان دهنده این موضوع است که استفاده از خدمات آنلاین (بیمه الکترونیک) در فرایند فروش بیمه نامه از سوی شعب و نمایندگی ها موجب کاهش هزینه های شرکت بیمه گر به میزان 0.0865% می گردد.
كلید واژه: تجارت الکترونیک، بیمه الکترونیک، بیمه شخص ثالث، اقتصاد نهادگرایی، هزینه های مبادله

توضیحات بیشتر