دانلود word ارائه روشي جهت تخمين پارامتر نوسان پذيري براي کاربرد در تئوري ارزش گذاري اختيارات واقعي (مطالعه موردي- پروژه هاي پارس جنوبي)

لینک دانلود

 دانلود word ارائه روشي جهت تخمين پارامتر نوسان پذيري براي کاربرد در تئوري ارزش گذاري اختيارات واقعي (مطالعه موردي- پروژه هاي پارس جنوبي) دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word ارائه روشي جهت تخمين پارامتر نوسان پذيري براي کاربرد در تئوري ارزش گذاري اختيارات واقعي (مطالعه موردي- پروژه هاي پارس جنوبي)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word ارائه روشي جهت تخمين پارامتر نوسان پذيري براي کاربرد در تئوري ارزش گذاري اختيارات واقعي (مطالعه موردي- پروژه هاي پارس جنوبي)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word ارائه روشي جهت تخمين پارامتر نوسان پذيري براي کاربرد در تئوري ارزش گذاري اختيارات واقعي (مطالعه موردي- پروژه هاي پارس جنوبي) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : نشريه بين المللي مهندسي صنايع و مديريت توليد (فارسي)(نشريه بين المللي علوم مهندسي)

تعداد صفحات :13

روش های ارزیابی اقتصادی سنتی مانند رویکرد جریانات نقدی تنزیل شده انعطاف پذیری های موجود در پروژه ها را مورد توجه قرار نمی دهد و لذا این روش ها برای ارزیابی پروژه هایی که دارای ریسک بالایی هستند مانند پروژه های نفتی روش مناسبی نیست و قادر نیست ارزش دقیق پروژه را بدست آورد. درحال حاضر روش اختیارات واقعی یکی از روش های پیشرفته ارزیابی پروژه ها می باشد که برگرفته از تئوری اختیارات مالی است و درچند دهه گذشته مورد توجه کارشناسان قرار گرفته است. اما کاربرد این روش در عمل با مشکلات و محدودیت هایی همراه است که موفقیت این روش را تحت تاثیر قرار داده است. برای ارزیابی پروژه ها توسط این روش نیاز به تخمین پارامترهای داریم که مهمترین و کلیدی ترین آنها پارامتر نوسان پذیری است. اما تخمین این پارامتر بسیار پیچیده است و دلیل آن این است که داده های تاریخی برای دارایی پایه که در اینجا منظور ارزش پروژه است وجود ندارد. زیرا در چنین موقعیت هایی معمولا پروژه برای اولین بار اجرا می شود و غیر قابل بازگشت است. لذا این امر یکی از مشکلات مهمی است که گریبانگیر کارشناسانی شده است که قصد استفاده از این روش را دارند. لذا در این مقاله قصد داریم روشهای مختلف تخمین این پارامترکلیدی را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین در این مقاله، یک روش جدید که مبتنی برجریانات نقدی است پیشنهادگردیده است.
كلید واژه: رویكرداختیارات واقعی- اختیارات مالی، نوسان پذیری- میدان گازی پارس جنوبی

توضیحات بیشتر