دانلود word ارائه يک مدل تحليلي براي برنامه ريزي توسعه توليد در محيط رقابتي بر مبناي تعادل ديناميکي عرضه و تقاضاي انرژي

لینک دانلود

 دانلود word ارائه يک مدل تحليلي براي برنامه ريزي توسعه توليد در محيط رقابتي بر مبناي تعادل ديناميکي عرضه و تقاضاي انرژي دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word ارائه يک مدل تحليلي براي برنامه ريزي توسعه توليد در محيط رقابتي بر مبناي تعادل ديناميکي عرضه و تقاضاي انرژي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word ارائه يک مدل تحليلي براي برنامه ريزي توسعه توليد در محيط رقابتي بر مبناي تعادل ديناميکي عرضه و تقاضاي انرژي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word ارائه يک مدل تحليلي براي برنامه ريزي توسعه توليد در محيط رقابتي بر مبناي تعادل ديناميکي عرضه و تقاضاي انرژي :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : نشريه مهندسي برق و الكترونيك ايران (انجمن مهندسين برق و الكترونيك ايران)

تعداد صفحات :13

برنامه ریزی توسعه تولید (GEP) در محیط رقابتی صنعت برق یک مساله مهم و پیچیده برنامه ریزی است که معمولا برای بازه زمانی حدود 10 تا 30 سال انجام می شود. این مساله از سوی بخش مدیریتی بازار با چالش تامین مطمئن بار در طول دوره برنامه ریزی و از سوی بخش خصوصی با چالش تضمین حداقل سود شرکت های تولیدی مواجه است. در این مقاله با تنظیم و طراحی بهینه برنامه توسعه تولید بر روی افق زمانی مورد مطالعه، هدف ایجاد تعادل دینامیکی بین عرضه و تقاضای انرژی و همچنین تضمین دستیابی به سود مورد انتظار توسط واحدهای تولیدی است. در این راستا عدم قطعیت بار و ظرفیت سیستم در قالب دو فرایند تصادفی، مدلسازی شده است. همچنین دینامیک قیمت بازار و تاثیر متقابل آن روی برنامه ریزی توسعه تولید مورد توجه قرار گرفته است. به کمک این مدل اهداف بخش خصوصی و تاثیرات آنها روی نتایج بدست آمده، قابل بررسی است. پاسخ این مساله دینامیک غیرخطی به کمک یک روش بهینه سازی مبتنی بر الگوریتم ژنتیک محاسبه می گردد. با اعمال روش پیشنهادی بر روی یک شبکه نمونه، کارایی و قابلیت های آن مورد ارزیابی قرار گرفته است.
كلید واژه: برنامه ریزی توسعه تولید، تجدید ساختار در شبکه های برق، قیمت بازار، الگوریتم ژنتیک، عدم قطعیت در برنامه ریزی

توضیحات بیشتر