دانلود word ارائه يک سيستم ترکيبي جديد در تشخيص نوع خطا در ترانسفورماتورهاي قدرت بر اساس مقادير گازهاي حل شده در روغن

لینک دانلود

 دانلود word ارائه يک سيستم ترکيبي جديد در تشخيص نوع خطا در ترانسفورماتورهاي قدرت بر اساس مقادير گازهاي حل شده در روغن دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word ارائه يک سيستم ترکيبي جديد در تشخيص نوع خطا در ترانسفورماتورهاي قدرت بر اساس مقادير گازهاي حل شده در روغن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word ارائه يک سيستم ترکيبي جديد در تشخيص نوع خطا در ترانسفورماتورهاي قدرت بر اساس مقادير گازهاي حل شده در روغن،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word ارائه يک سيستم ترکيبي جديد در تشخيص نوع خطا در ترانسفورماتورهاي قدرت بر اساس مقادير گازهاي حل شده در روغن :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : نشريه مهندسي برق و الكترونيك ايران (انجمن مهندسين برق و الكترونيك ايران)

تعداد صفحات :10

ترانسفورماتورهای قدرت یکی از تجهیزات مهم و پر هزینه در سیستم های قدرت هستند. تشخیص به موقع خطا در این تجهیزات یکی از زمینه های مهم و قابل بحث در علم مهندسی برق است. آنالیز گازهای حل شده در روغن یکی از تکنیک های مدرن در زمینه تشخیص خطا در این ترانسفورماتورها است. در همین رابطه، مهمترین روش های استفاده شده بر اساس آنالیز گازهای حل شده، شامل IEC، راجر (roger)،Dornenburg و گازهای کلیدی است. در هر یک از این روش ها نوع عیب موجود در ترانسفورماتور بر اساس نسبت گازها و یا مقادیر آن ها تشخیص داده می شود. محدود بودن رنج تشخیص و عدم تشخیص صحیح عیب موقع عبور از مقادیر استانه در نسبت های تعریف شده، مهمترین عیب این روش ها به شمار می روند. با اعمال تکنیک های هوشمند، از جمله منطق فازی و شبکه های عصبی، می توان کارایی هر یک از روش های گفته شده را بهبود بخشید.در این مقاله یک سیستم ترکیبی برای تشخیص عیب در ترانسفورماتورهای قدرت معرفی شده است. در این سیستم از ترکیب روش های راجر فازی، IEC فازی، و مقادیر آستانه گازها (فازی شده) در تشخیص نوع خطا استفاده می شود، همچنین، از الگوریتم سنجش فازی برای ترکیب نتایج حاصل شده از هر یک از روش های فوق استفاده می شود. در اعمال 100 نمونه از مقادیر گازهای مربوط به ترانسفورماتورهای مختلف به سیستم موردنظر، دقت این سیستم بالای 98 درصد است و می تواند به عنوان روشی موثر در زمینه خطایابی مورد استفاده قرار گیرد.
كلید واژه: ترانسفورماتور قدرت، خطا، گازهای حل شده در روغن

توضیحات بیشتر