دانلود word کنترل مستقيم گشتاور و ضريب توان يک موتور القايي با خطي سازي ورودي-خروجي با استفاده از مبدل ماتريسي

لینک دانلود

 دانلود word کنترل مستقيم گشتاور و ضريب توان يک موتور القايي با خطي سازي ورودي-خروجي با استفاده از مبدل ماتريسي دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word کنترل مستقيم گشتاور و ضريب توان يک موتور القايي با خطي سازي ورودي-خروجي با استفاده از مبدل ماتريسي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word کنترل مستقيم گشتاور و ضريب توان يک موتور القايي با خطي سازي ورودي-خروجي با استفاده از مبدل ماتريسي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word کنترل مستقيم گشتاور و ضريب توان يک موتور القايي با خطي سازي ورودي-خروجي با استفاده از مبدل ماتريسي :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : نشريه مهندسي برق و الكترونيك ايران (انجمن مهندسين برق و الكترونيك ايران)

تعداد صفحات :12

روش کنترل مستقیم گشتاور دستیابی به عملکرد مناسب کنترل گشتاور موتور بدون نیاز به حسگر سرعت را فراهم می کند. استفاده از مبدل AC-DC-AC برای تغذیه موتور، با تزریق هارمونیک زیاد به شبکه همراه می باشد. استفاده از مبدل ماتریسی می تواند توان مورد نیاز موتور را با ضریب توان واحد از شبکه AC تامین نماید. در این مقاله کنترل مستقیم گشتاور، شار استاتور و ضریب توان ورودی موتور القایی با فرکانس کلیدزنی ثابت با استفاده از کنترل کننده مبتنی بر خطی سازی ورودی-خروجی به کمک مبدل ماتریسی با 9 سوئیچ یک جهته ارائه شده است و نتایج آن با روش DTC کلاسیک مبتنی بر مبدل ماتریسی 18 سوئیچ یک جهته مقایسه شده است. نتایج شبیه سازی شده حاکی از عملکرد مناسب این کنترل کننده می باشد.
كلید واژه: كنترل مستقیم گشتاور، مبدل ماتریسی، خطی سازی ورودی-خروجی، ضریب توان، موتور القائی

توضیحات بیشتر