دانلود word مقايسه روش هاي الگوريتم ژنتيک و خودتوضيح با وقفه هاي گسترده به منظور تخمين تابع توليد بخش کشاورزي ايران

لینک دانلود

 دانلود word مقايسه روش هاي الگوريتم ژنتيک و خودتوضيح با وقفه هاي گسترده به منظور تخمين تابع توليد بخش کشاورزي ايران دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word مقايسه روش هاي الگوريتم ژنتيک و خودتوضيح با وقفه هاي گسترده به منظور تخمين تابع توليد بخش کشاورزي ايران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word مقايسه روش هاي الگوريتم ژنتيک و خودتوضيح با وقفه هاي گسترده به منظور تخمين تابع توليد بخش کشاورزي ايران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word مقايسه روش هاي الگوريتم ژنتيک و خودتوضيح با وقفه هاي گسترده به منظور تخمين تابع توليد بخش کشاورزي ايران :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : تحقيقات اقتصاد كشاورزي

تعداد صفحات :24

تاکنون مطالعات متعددی در تخمین تابع تولید در بخش کشاورزی صورت گرفته است. اغلب این مطالعات روش های اقتصاد سنجی را برای تخمین توابع تولید به کار برده اند. با توجه به اینکه اخیرا الگوریتم های ابتکاری در مدت زمان اندکی کاربردهای گسترده ای در مسائل بهینه سازی یافته است؛ در این مطالعه نیز با به کارگیری روش الگوریتم ژنتیک (GA) به منظور برآورد تابع تولید در بخش کشاورزی، به مقایسه این مدل با روش خودتوضیح با وقفه های گسترده (ARDL) پرداخته شده است. برای برآورد تابع تولید از داده های سری زمانی ارزش افزوده، نیروی کار، انرژی و سرمایه بخش کشاورزی طی دوره زمانی 86-1356 استفاده گردیده و نتایج مقایسه این دو روش بر اساس دو معیار خطای ریشه متوسط مربعات(RMSE) و ضریب تعیین (R2) حاکی از آن است که روش الگوریتم ژنتیک نسبت به روش ARDL از کارایی بالایی در تخمین تابع تولید برخوردار است.
كلید واژه: الگوریتم ژنتیک، ARDL، تابع تولید کشاورزی

توضیحات بیشتر