دانلود word تحليل و طراحي روش کنترل پيش بين براي يکسو کننده داراي اصلاح ضريب توان با مبدل ارتقا يافته شپارد-تيلور

لینک دانلود

 دانلود word تحليل و طراحي روش کنترل پيش بين براي يکسو کننده داراي اصلاح ضريب توان با مبدل ارتقا يافته شپارد-تيلور دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word تحليل و طراحي روش کنترل پيش بين براي يکسو کننده داراي اصلاح ضريب توان با مبدل ارتقا يافته شپارد-تيلور  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word تحليل و طراحي روش کنترل پيش بين براي يکسو کننده داراي اصلاح ضريب توان با مبدل ارتقا يافته شپارد-تيلور،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word تحليل و طراحي روش کنترل پيش بين براي يکسو کننده داراي اصلاح ضريب توان با مبدل ارتقا يافته شپارد-تيلور :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : نشريه مهندسي برق و الكترونيك ايران (انجمن مهندسين برق و الكترونيك ايران)

تعداد صفحات :12

در این مقاله مدل سازی و عملکرد مبدل شپارد-تیلور ارتقا یافته مرور شده و سپس روش کنترل پیش بین برای یکسو کننده دارای اصلاح ضریب توان بر پایه این مبدل ارائه می شود. این مبدل در مقایسه با مبدل های مرسوم بوست یا باک بوست دارای عملکرد بهتر از نظر دنبال کردن جریان در طرف AC و همزمان امکان بکارگیری ولتازهای پائین در طرف DC دارد. بنابراین از فیلترهای فرکانس بالای مورد نیاز طرف AC در مبدل های باک در اینجا اجتناب می شود و همچنین تنش های ولتاژی که در مبدل رایج بوست وجود دارد بطور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. از این گذشته در روش کنترل پیش بین دوره کاری کلید مورد نیاز برای دستیابی به ضریب توان واحد در نصف زمان تناوب فرکانس خط پیشاپیش تولید می شود و امکان دستیابی به دینامیکی سریع متناسب با سرعت پردازش ریزپردازنده را فراهم می آورد. نتایج شبیه سازی گویای این مطلب است که مبدا شپارد-تبلور ارتقا یافته کنترل شده با روش کنترل پیش بین جریان دارای پاسخ دینامیکی مطلوب و شکل موج سینوسی جریان ورودی می باشد. حلقه جبران سازی پیش خور ولتاز ورودی نیز موجب آن شده که ولتاژ خروجی نسبت یه تغییرات ولتاژ ورودی حساس نبوده و ورودی همواره شکل موج سینوسی خود را حتی با وجود اغتشاش در ولتاژ ورودی حفظ کند.
كلید واژه: مبدل ارتقا یافته شپارد-تیلور، یکسوساز دارای اصلاح ضریب توان، کنترل پیش بین

توضیحات بیشتر