دانلود word تحليل نقش و تاثير منابع درون بنگاهي در ارتقا روابط بين بنگاهي و ظرفيت هاي نوآوري در منطقه کلان شهري تبريز

لینک دانلود

 دانلود word تحليل نقش و تاثير منابع درون بنگاهي در ارتقا روابط بين بنگاهي و ظرفيت هاي نوآوري در منطقه کلان شهري تبريز دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word تحليل نقش و تاثير منابع درون بنگاهي در ارتقا روابط بين بنگاهي و ظرفيت هاي نوآوري در منطقه کلان شهري تبريز  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word تحليل نقش و تاثير منابع درون بنگاهي در ارتقا روابط بين بنگاهي و ظرفيت هاي نوآوري در منطقه کلان شهري تبريز،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word تحليل نقش و تاثير منابع درون بنگاهي در ارتقا روابط بين بنگاهي و ظرفيت هاي نوآوري در منطقه کلان شهري تبريز :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : سياست علم و فناوري

تعداد صفحات :16

یکی از رویکردهای نوین در توسعه منطقه ای، «نظام نوآوری منطقه ای» است که در این رویکرد، همچنان که نوآوری از منابع درون بنگاهی حاصل می شود، روابط بین بنگاهی نیز به ارتقاء ظرفیت های نوآوری در محیط منطقه ای کمک می کنند. هدف این مقاله بررسی و تحلیل نقش منابع درون بنگاهی در ارتقاء روابط بین بنگاهی و ظرفیتهای نوآوری در منطقه کلان شهری تبریز می باشد. روش تحقیق مورد استفاده در این مقاله، پیمایش بوده و نیز از شیوه اسنادی و کتابخانه ای به منظور تبیین مبانی نظری و تجربی و از شیوه نمونه گیری قشربندی شده سیستماتیک برای تعیین حجم نمونه استفاده شده است. نتایج تحقیق نشان می دهد که بین ویژگی های عمومی بنگاه ها و ظرفیت های نوآوری رابطه مثبتی وجود دارد، به طوری که با تقویت منابع داخلی بنگاه ها ظرفیت های نوآوری بنگاه ها نیز ارتقاء می یابد. در عین حال، یافته ها نشان می دهد که بین منابع داخلی بنگاه ها و تقویت روابط بین بنگاهی و ارتقاء ظرفیت های نوآوری در منطقه کلان شهری رابطه ضعیفی وجود دارد.
كلید واژه: نظام نوآوری منطقه ای، منابع درون بنگاه ها، روابط بین بنگاهی، ظرفیت های نوآوری، منطقه کلان شهری تبریز

توضیحات بیشتر