دانلود word بررسي تاثير ساز و کارهاي حاکميت شرکتي بر محتواي اطلاعاتي سود شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران

لینک دانلود

 دانلود word بررسي تاثير ساز و کارهاي حاکميت شرکتي بر محتواي اطلاعاتي سود شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word بررسي تاثير ساز و کارهاي حاکميت شرکتي بر محتواي اطلاعاتي سود شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word بررسي تاثير ساز و کارهاي حاکميت شرکتي بر محتواي اطلاعاتي سود شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word بررسي تاثير ساز و کارهاي حاکميت شرکتي بر محتواي اطلاعاتي سود شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : دانش حسابداري

تعداد صفحات :24

هدف این پژوهش دانلود word بررسي تاثير ساز و کارهاي حاکميت شرکتي بر محتواي اطلاعاتي سود شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران است. در این راستا، تاثیر متغیرهای تمرکز مالکیت، مالکیت مدیریتی، مالکیت نهادی، مالکیت شرکتی، ترکیب هیات مدیره و اندازه هیات مدیره بر ضریب واکنش سود بررسی شده است. نمونه آماری پژوهش شامل 70 شرکت در دوره زمانی 1381 تا 1387، است. روش آماری مورد استفاده به منظور آزمون فرضیه های مطرح شده در این پژوهش، «داده های ترکیبی» است.یافته های پژوهش نشان می دهد که محتوای اطلاعاتی سود با تمرکز مالکیت و مالکیت نهادی رابطه مثبت و معناداری دارد. در این پژوهش، شواهدی دال بر وجود رابطه معنادار بین متغیرهای مالکیت مدیریتی، مالکیت نهادی، مالکیت شرکتی، ترکیب هیات مدیره و اندازه هیات مدیره با محتوای اطلاعاتی سود یافت نشد.
كلید واژه: محتوای اطلاعاتی سود، ساختار مالکیت، ساختار هیات مدیره، ضریب واکنش سود، بورس اوراق بهادار تهران

توضیحات بیشتر