دانلود word مقايسه دو روش هموستاز حين عمل در ايجاد خونريزي پس از تانسيلکتومي

لینک دانلود

 دانلود word مقايسه دو روش هموستاز حين عمل در ايجاد خونريزي پس از تانسيلکتومي دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word مقايسه دو روش هموستاز حين عمل در ايجاد خونريزي پس از تانسيلکتومي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word مقايسه دو روش هموستاز حين عمل در ايجاد خونريزي پس از تانسيلکتومي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word مقايسه دو روش هموستاز حين عمل در ايجاد خونريزي پس از تانسيلکتومي :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مجله دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه (بهبود) (journal of kermanshah university of medical sciences)

تعداد صفحات :4

این تحقیق به منظور تعیین رابطه خونریزی پس از عمل جراحی برداشتن لوزه ها با دو روش الکتروکوتر و بخیه زدن در بیمارستان امام خمینی کرمانشاه انجام شد. مطالعه از نوع تحلیلی و بر روی پرونده های بیماران بستری شده انجام گرفت. متغیرهای مورد نیاز از پرونده ها استخراج و تحلیل شد. در طی مطالعه 412 بیمار تانسیلکتومی شده بصورت هموستاز و 503 بیمار بصورت الکتروکوتر تحت عمل قرار گرفته بودند. 0.2 درصد از گروه بخیه و 2.2 درصد از گروه الکتروکوتر دچار خونریزی پس از عمل شدند. تفاوت دو گروه از لحاظ آماری معنادار بود. از آن جایی که روش کوتر در عمل آسانتر، سریع تر و کم دردتر است توصیه به انجام مطالعات تحلیلی از نوع کوهورت می گردد.
كلید واژه: تانسیلکتومی، خونریزی پس از عمل جراحی، الکتروکوتر، بخیه زدن

توضیحات بیشتر