دانلود word مقياس بهينه فعاليت و پايداري کارايي فني بانک هاي تجاري ايران با کاربرد تحليل پنجره اي داده ها در دوره (1385-1370)

لینک دانلود

دانلود word مقياس بهينه فعاليت و پايداري کارايي فني بانک هاي تجاري ايران با کاربرد تحليل پنجره اي داده ها در دوره (1385-1370) دارای 40 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word مقياس بهينه فعاليت و پايداري کارايي فني بانک هاي تجاري ايران با کاربرد تحليل پنجره اي داده ها در دوره (1385-1370) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word مقياس بهينه فعاليت و پايداري کارايي فني بانک هاي تجاري ايران با کاربرد تحليل پنجره اي داده ها در دوره (1385-1370)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word مقياس بهينه فعاليت و پايداري کارايي فني بانک هاي تجاري ايران با کاربرد تحليل پنجره اي داده ها در دوره (1385-1370) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : دانش و توسعه

تعداد صفحات :40

کارایی از موضوعات مهمی است که علاوه بر مدیران بانک ها، بخش نظارتی و نیز مشتریان استفاده کننده از خدمات این بنگاه های مالی نیز به آن علاقه مند می باشند. هدف این تحقیق، ارزیابی عملکرد بانک های تجاری ایران از جهت کارایی می باشد. ارزیابی کارایی بانک های ملی، صادرات، ملت، تجارت، سپه و رفاه کارگران با کمک روش تحلیل پوششی داده ها در چارچوب تکنیک تحلیل پنجره ای در وضعیت بازدهی ثابت و بازدهی متغیر نسبت به مقیاس و مدل نهاده محور در دوره 1385-1370 صورت گرفته است. همچنین نیروی انسانی، دارایی های ثابت، سپرده ها و نسبت تعداد شعب به تعداد دستگاه های خودپرداز به عنوان نهاده ها و تسهیلات اعطائی و سرمایه گذاری ها و سود ناخالص به عنوان ستاده های بانک ها انتخاب شده است.بر اساس یافته های تحقیق، از نظر کارایی فنی، بانک ملی ایران و بانک رفاه نسبت با سایر بانک ها کاراتر بوده و عملکرد بهتری را نشان می دهند. هم چنین در شرایط بازدهی متغیر نسبت به مقیاس از لحاظ ثبات و پایداری کارایی در دوره (1385-1370) عملکرد باثبات و پایداری داشته اند. هم چنین بانک های تجاری در سطح بهینه از لحاظ مقیاس فعالیت نمی کنند و مقیاس عملکرد بانک اغلب در شرایط بازدهی فزاینده و یا ثابت نسبت به مقیاس می باشد. همچنین بین افزایش مقیاس فعالیت بانک ها (افزایش دارایی ها) می توان به سطوح بالاتری از کارایی دست یافت.
كلید واژه: کارایی، تحلیل پوششی داده ها، تحلیل پنجره ای، بانک های تجاری ایران

توضیحات بیشتر