دانلود word تدوين نقشه استراتژي سازمان با بهره گيري از مدل (Interpretive Structural Modeling (ISM (مطالعه موردي: گروه توليدي يزدبسپار)

لینک دانلود

 دانلود word تدوين نقشه استراتژي سازمان با بهره گيري از مدل (Interpretive Structural Modeling (ISM (مطالعه موردي: گروه توليدي يزدبسپار) دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word تدوين نقشه استراتژي سازمان با بهره گيري از مدل (Interpretive Structural Modeling (ISM (مطالعه موردي: گروه توليدي يزدبسپار)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word تدوين نقشه استراتژي سازمان با بهره گيري از مدل (Interpretive Structural Modeling (ISM (مطالعه موردي: گروه توليدي يزدبسپار)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word تدوين نقشه استراتژي سازمان با بهره گيري از مدل (Interpretive Structural Modeling (ISM (مطالعه موردي: گروه توليدي يزدبسپار) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : كاوش هاي مديريت بازرگاني

تعداد صفحات :20

در محیط پیچیده كسب و كار امروزی، روش های سنتی برنامه ریزی مبتنی بر بودجه یا پیش بینی نمی تواند جوابگوی چالش های موجود باشد. سازمان می بایست با استفاده از برنامه ریزی استراتژیك، موقعیت داخلی و خارجی خود را ارزیابی کند و سپس، استراتژی ها را متناسب با موقعیت خود تدوین و به مورد اجرا گذارد. كلید اجرای موفق استراتژی این است كه افراد، فرآیند آن را درك نمایند. نقشه استراتژی از آن جا كه توصیف كننده استراتژی سازمان است و به افراد در درك آن كمك می کند، نقش بااهمیتی را در مدیریت استراتژیك به عهده دارد. نقشه استراتژی نمایش تصویری از روابط علت و معلولی برای موفقیت در استراتژی است، بنابراین، تعیین این روابط نیز با اهمیت است. این مقاله رویکرد نوآورانه ای را جهت تعیین روابط علت و معلولی و سطح اهداف استراتژیک در نقشه استراتژی ارائه می کند. همچنین، نتایج اجرایی این رویكرد در یك شركت تولیدکننده لوله و اتصالات در شهرستان یزد تشریح می گردد که بینش های مدیریتی را ارائه می دهد.
كلید واژه: نقشه استراتژی، مدل ISM، روابط علت و معلولی، كارت امتیازی متوازن

توضیحات بیشتر