دانلود word مکانيابي عرصه هاي مناسب تغذيه مصنوعي سفره هاي زيرزميني به روش منطق فازي در حوضه آبريز دشت شهرکرد

لینک دانلود

 دانلود word مکانيابي عرصه هاي مناسب تغذيه مصنوعي سفره هاي زيرزميني به روش منطق فازي در حوضه آبريز دشت شهرکرد دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود word مکانيابي عرصه هاي مناسب تغذيه مصنوعي سفره هاي زيرزميني به روش منطق فازي در حوضه آبريز دشت شهرکرد  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود word مکانيابي عرصه هاي مناسب تغذيه مصنوعي سفره هاي زيرزميني به روش منطق فازي در حوضه آبريز دشت شهرکرد،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود word مکانيابي عرصه هاي مناسب تغذيه مصنوعي سفره هاي زيرزميني به روش منطق فازي در حوضه آبريز دشت شهرکرد :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : علوم آب و خاك (علوم و فنون كشاورزي و منابع طبيعي)

تعداد صفحات :18

استان چهار محال و بختیاری طی سال های اخیر دچار محدودیت شدید دسترسی به منابع آب سطحی و در نتیجه اعمال فشار بهره برداری بر منابع آب زیرزمینی شده است. به همین لحاظ تقویت منابع آب زیرزمینی به کمک منابع سطحی یا تغذیه مصنوعی، یکی از راه های جبران این فشار محسوب می شود. هدف از انجام این تحقیق تعیین محل های مناسب جهت اجرای طرح تغذیه مصنوعی به روش منطق فازی است. عوامل موثر در مکان یابی در نظر گرفته شده عبارت اند از شیب، نفوذپذیری سطحی، ضخامت قسمت غیر اشباع آبرفت، کیفیت شیمیایی آب، کاربری اراضی و شبکه آبراهه ای. لایه اطلاعاتی مربوط به هر پارامتر بر اساس منطق فازی، در نرم افزارهای Arc View 3.2a و Arc GIS 9.3، کلاسه بندی و وزن دهی شد و با عملگر حاصل ضرب جبری عملیات تلفیق شاخصه ها انجام گرفت. نتایج به دست آمده از تلفیق نشان می دهد که 4.79 درصد از کل حوضه مناسب و 17.94 درصد نیز نسبتا مناسب است. جهت تعیین میزان تاثیرگذاری عامل کاربری اراضی بر نتیجه کار، این لایه روی نقشه های جواب به صورت جداگانه اعمال شد. مشاهده شد که درصد تناسب اراضی به یک سوم کاهش پیدا کرد. در مجموع حدود 30 نقطه با ذکر ویژگی های اجرایی هر یک، معرفی شدند.
كلید واژه: تغذیه مصنوعی، آب های زیرزمینی، منطق فازی و حوضه آبریز دشت شهركرد

توضیحات بیشتر